Interneta veikals www.sport-nutrition.lv padara iepirkšanos maksimāli vienkāršu un ērtu – izdari pasūtījumu internetā vai zvani mums pa telefonu 29639002.

Ja prece ir pasūtīta pirms pusdienas laika (<13:00) un IR NOLIKTAVĀ, tad nosūtīšana tiks veikta tajā pašā dienā, pēc maksājuma saņemšana. Ja prece pasūtīta un maksājums ir veikts, pēc pusdienas laika (>13:00) un prece IR NOLIKTAVĀ, tad nosūtīšana tiks veikta nākamajā darba dienā.

Piegāde tiek veikta ar - Pasta Stacija vai Omniva pasta termināla palīdzību.

Pēc visas nepieciešamas, par sūtījumu informācijas saņemšanas, mēs automātiski atrodam to Pasta Stacijas vai Omniva terminālu, kas ir ērtāks un tuvāks Jums. Ja Jūs paši gribat izvēlēties uz kuru no pastas termināliem sūtīt, jūsu preci, tad noklikšķiniet uz saites - PASTA STACIJA (VISI TERMINĀLI) vai OMNIVA (VISI TERMINĀLI) nokopējiet un norādiet, to termināla adresi, uz kuru vajag veikt sūtījumu. Kad atnāks sūtījums uz jūsu norādīto terminālu, Jūs saņemsiet apstiprinošo SMS ar kodu priekš termināla durvju atvēršanai.

Piegādes izmaksas ietver sevī izmaksas par apstrādi, iepakošanu un citas pastas izmaksas. Izmaksas svārstās no 1 līdz 3,5 €

Piegādes laiks ir no 1 līdz 3 darba dienām.

P.S. Maksājot ar bankas pārskaitījumu , OBLIGĀTI NORĀDIET sūtījum kodu, kas būs nosūtīts Jums uz ēpastu!

P.S.S. Visiem klientiem, kuru pasūtījums ir vai pārsniedz 50 eiro - PIEGĀDE BEZMAKSAS!